1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak esiczo-odbytniczy
asia 1975

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 23239

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-12-10, 19:33   Temat: Rak esiczo-odbytniczy
Witaj, mój Tatko również był leczony według schematu Folfox 4. Co mogę powiedzieć o tej chemioterapii to u mojego Tatki niestety nie zadziałała tzn. nie zmniejszyła nowotworu do takiego stanu by móc go usunąć.

Tak jak pisały dziewczyny przede mną, musisz zrozumieć jedno , że na każdy organizm chemioterapia jakakolwiek może zadziałać inaczej.wszystko zależy od organizmu.

Mój Tatko nie wymiotował ale mdłości miał , po wlewach był bardzo pobudzony tak zawsze chciał szybko wracać do domu, ale gdy go przywoziłam do domu to po pierwszym wlewie dochodził do siebie 3 dni taki był słaby, po kolejnych trwało to jeszcze dłużej.
Na pewno nie pozwoliłabym Mu samemu podróżować czy autem czy autobusem.Był za słaby.
Włosy również mu wypadały ale nie tak ze wypadły wszystkie, tylko przerzedzały się. Apetyt miał, tyle , że niestety jeść nie mógł(rak żołądka) bo cokolwiek zjadł kończyło się bólem i w ruch szły leki przeciwbólowe.
Tak to wyglądało u nas.
Jak chcesz możesz poczytać mój wątek ale dotyczy on nowotworu żołądka mojego Tatusia -nie jelita. Pozdrawiam serdecznie.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group